Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom przybyłym wczoraj na spotkanie Bałtyckiego Klastra Ekoenergetycznego. Wczorajsze wydarzenie miało trzy zasadnicze motywy przewodnie:

1. Wyniki BKEE w najnowszej edycji “Benchmarkingu klastrów w Polsce”.
2. Omówienie międzynarodowej aktywności Klastra wraz z zachętą – kierowaną do członków Klastra – do wzięcia udziału w wyjazdach zagranicznych finansowanych ze środków projektowych w ramach COSMENERG-4i.
3. Przedstawienie zmian dokonujących się w BKEE (i pokrywających się z zaleceniami płynącymi dla BKEE ze strony ekspertów biorących udział w “Benchmarkingu klastrów w Polsce”) – szczególnie w obszarze poprawienia komunikacji w klastrze.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania kwestii, które Was nurtują – forum klastra to dobre miejsce do dyskusji, generowania pomysłów, czy poszukiwania rozwiązań dla Państwa problemów. Chętnie zorganizujemy spotkanie robocze w klastrze, poświęcone konkretnym, zgłoszonym przez Państwa zagadnieniom. Patrząc na wczorajszą dyskusję można mieć nadzieję, że z pewnością znajdą się w klastrze osoby chętne do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu.

Zachęcamy jednocześnie do przesyłania uwag, propozycji tematów, które mogłyby stać się motywem przewodnim kolejnych naszych spotkań i/lub publikacji w newsletterze.
Ponieważ istotą każdego klastra są spotkania, możliwość wymiany myśli i nawiązania kontaktów, chcielibyśmy aby kolejne spotkanie członków Bałtyckiego Klastra Ekoenergetycznego odbyło się 9 maja (konkretna godzina i miejsce zostaną podane później). Być może któryś z podmiotów członkowskich zechciałby wystąpić jako gospodarz takiego spotkania i jednocześnie wyznaczyć kierunek prowadzonych w trakcie dyskusji? Prosimy o kontakt na adres: adrianlis@imp.gda.pl lub bkee@imp.gda.pl

Photo by rawpixel.com from Pexels